0 534 893 29 05

Sosyal Medyada Biz}

UYARI !
Servisimiz herhangi bir markanın yetkili servisi değildir. Bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Siemens Kurutma Makinesi Teknik Servisi

Siemens Kurutma Makinesi Teknik Servisi

Yaşamımızı kolaylaştıran ve hatta yaşam kalitemizi yükselten beyaz eşyalardan biri de Siemens kurutma makinesidir. Yıkanan çamaşırların kurutulması özellikle büyük şehirlerde ciddi bir sorundur. Zamanla yarışılan günümüzde her hayatımızı kolaylaştıran makinenin servis ve bakım hizmeti de iyi olmalıdır. Eskişehir Siemens Kurutma Makinesi Servisi olarak Eskişehir’in dört bir yanına dağılmış özel servis ağımız sadece bir telefon uzaklığındadır.

Siemens kurutma makinesi arızaları

  • Kurutma işlemi uzun sürüyor
  • Kurutma sonunda çamaşırları nemli çıkıyor
  • Kurutma makinesi çalışmıyor
  • Program yarıda kesiliyor
  • Aydınlatma lambası yanmıyor
  • Filtre temizleme uyarı sembolü yanıp sönüyor
  • Yükleme kapağından su akıyor

Filtre temizleme, uygun programı seçme, yükleme kapağı iç yüzeyini temizleme, kapasiteye uygun çamaşır yükleme gibi evde yapılabilecek basit işlemler sonucu halen yukarıdaki sorunlar devam ediyorsa mutlaka Siemens kurutma makinesi özel servisi çağırmalısınız.

Siemens çamaşır kurutma makinesinin konforu ile tanışan hanımlar hayatının ne kadar kolaylaştığını yaşayarak görmektedir. Sürekli güneş alan bir evde bile bulunulan ortam olarak balkona çamaşır asmak mümkün değildir. Alınan yönetmelik kararları, çamaşır asmaya zaman bulamama, uygun mekanın olmaması ve daha birçok nedenden Siemens kurutma makineleri tercih edilmektedir.

Onlarca çeşidi ile her ihtiyaca cevap veren Siemens kurutma makinesi arızalarında hemen özel servisi arayarak garantili bir servis hizmeti alabilirsiniz. Orijinal parça değişimi, hızlı ve kesin çözümü ile servis hizmetlerimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklıdır.

05 Ağustos 2018
608 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonŞİMDİ ARA